Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Poznávací zájezdy > Autokarové > RAKOUSKO - SLOVINSKO
Rakousko - Slovinsko

RAKOUSKO - SLOVINSKO

AUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Erlaufsee - Marienfall - Lurgrotte - Stübing - Eggenberg - Radenci - Graz - Thal

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-30.5.2024 - 2.6.202410 990 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
250 
 • příplatek za nástup v Plzni:   
300 
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj:   
1 850 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC
 • 3x ubytování v hotelu 3* (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, SAT-TV, trezorem a vlastním sociálním zařízením)
 • 3x polopenzi
 • pobytovou taxu
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • doporučená částka na vstupné: cca 50 €

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6 hod. Nenáročná procházka podél okouzlujícího jezera ERLAUFSEE s křišťálově čistou, tyrkysově zabarvenou vodní plochou rozprostírající se na úpatí hory Gemeindealpe. Krátká vycházka k působivým vodopádům MARIENFALL. Návštěva MARIAZELLU - jednoho z nejznámějších poutních míst v Evropě. Uvnitř zdejší slavné mariánské svatyně založené již roku 1157 mimo jiné najdete i tzv. Zázračnou kapli se soškou Madony a Ježíškem posazeným na jejím klíně. Exkurze do dílny na výrobu svíček vyráběných z včelího vosku a rovněž do vyhlášené likérky Arzberger produkující nápoj dle tajné receptury zahrnující více než 30 druhů bylinek. Ubytování nedaleko Štýrského Hradce.

2.den

Cca hodinová návštěva jeskyně LURGROTTE, která je nejrozsáhlejší krápníkovou jeskyní v Rakousku s bohatou krápníkovou výzdobou, přičemž největší krápník měří úctyhodných 13 m. Prohlídka atraktivního skanzenu STÜBING, kde najdete téměř 100 historických objektů dokumentujících lidovou architekturu jednotlivých spolkových zemí Rakouska. Budete moci rovněž nahlédnout pod pokličku tradičních řemesel a ochutnat vybrané lokální speciality. Návštěva romantických zahrad barokního zámku EGGENBERG, který byl roku 2010 zapsán na seznam UNESCO. Návrat na ubytování.

3.den

Celodenní výlet do nedalekého Slovinska. Návštěva rodinného vinařství FRANGEŽ spojená s degustací šumivého vína (možnost nákupu). Relaxace v termálních koupelích RADENCI s deseti bazény o rozloze 1 460 m2. Lázně zahrnují jak venkovní bazény s teplotou 33 - 37°C, tak i vnitřní s léčivou vodou teplou 28 - 29 °C. Návrat na ubytování.

4.den

Prohlídka štýrské metropole GRAZU, půvabného starobylého města s podmanivou atmosférou: výjezd lanovkou na oblíbený vyhlídkový kopec Schlossberg, odkud na město shlíží známá hodinová věž; renesanční zemský dům Landhaus z roku 1657; futuristický umělý ostrov na řece Mur; zvonkohra na náměstí Glockenspielplatz; kontroverzní moderní budova umělecké galerie Kunsthaus přezdívaná "přátelský mimozemšťan"… Zastávka ve vesničce THAL s neobyčejným kostelem a muzeem nejslavnějšího místního rodáka Arnolda Schwarzeneggera. Příjezd do Prahy v cca 22 hod.

 

Objednat zájezd

capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour