Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Cykloturistika > Autokarové > FRANCIE - Francouzská riviéra (cykloturistika)
Francouzska riviera 1

FRANCIE - Francouzská riviéra (cykloturistika)

CYKLOTURISTIKA s koupáním: Port Grimaud - Gassin - Moulins de Paillas - St. Tropez - Cap Camarat - La Londe les Maures - Le Lavandou - Cavalaire sur Mer - Grand canyon du Verdon - Lac de Ste Croix - Collobriéres - Fréjus - St. Raphael - Cannes - Sainte Maxime - Plan de la Tour... Plánované trasy vedou převážně po méně frekventovaných asfaltových komunikacích. Náročnost jednotlivých etap lze přizpůsobit fyzické kondici každého účastníka a zájezd je tak vhodný pro všechny věkové kategorie a typy kol (doporučujeme: treková, horská nebo gravel kola). Ubytování je zajištěno v luxusních mobilhomech v Port Grimaud, v kempu přímo na břehu moře s krásnou písečnou pláží, pouze 10 km od "srdce" francouzského riviéry - proslulého Saint Tropez.
Hledá se MUŽ Hledá se ŽENA

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
24500214.9.2024 - 22.9.202414 900 KčObjednat

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
300 
 • příplatek za obsazení mobilhomu jen 2 osobami - za osobu:   
4 500 
 • příplatek za obsazení mobilhomu jen 3 osobami - za osobu::   
1 500 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem s WC, přepravu kol
 • 6x ubytování v klimatizovaných mobilhomech Confort 3 nebo Village 3 pro 4 osoby (www.vicsland.com; www.riviera-villages.com/Les-Prairies-de-la-Mer) v kempu přímo na břehu moře v Port Grimaud (3 oddělené dvoulůžkové ložnice; obývací část s vybaveným kuchyňským koutem včetně plynového sporáku, lednice, mikrovlnky a kávovaru; vlastní sociální zařízení; k vybavení patří rovněž terasa se slunečníkem, stolem se 4 židlemi a 2 lehátky; součástí kempu jsou restaurace /další jsou v nedalekém Port Grimaud/, obchod s potravinami, stolní tenis, tenisové kurty, velký bazén, hřiště na plážový volejbal, minifotbal a nohejbal)
 • poplatky za elektrickou energii, vodu a plyn
 • pobytovou taxu
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • stravování
 • závěrečný úklid (vlastní nebo za poplatek 60 €)
 • vratnou kauci pro případné škody na mobilhomu (100 €/mobilhome)
 • povlečení (možnost zapůjčení na místě za cca 18 €/os./pobyt)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy cca 18 hod. Noční přejezd.

2.den

V poledních hodinách příjezd do PORT GRIMAUD, malebného městečka na Azurovém pobřeží vybudovaného ve 20. stol. na umělých ostrůvcích a poloostrovech po vzoru italských Benátek. Ubytování v kempu ležícím na břehu moře s krásnou písečnou pláží. Odpočinek u vody. Nocleh.

3.den

Okružní výlet na kolech z místa ubytování: průjezd provensálskou vesnicí GASSIN s kamennými domy a úchvatným výhledem na Azurové pobřeží; zastávka u větrných mlýnů MOULINS DE PAILLAS z 16.-19. stol.; návštěva RAMATUELLE, typické jihofrancouzské vesničky s úzkými uličkami a hrobem herce Gerarda Philipa; zastávka u majáku na CAP CAMARAT; odpočinek na 4,5 km dlouhé písečné pláži Pampelonne; ST. TROPEZ - mondénní středisko francouzské smetánky s jachetním přístavem a proslulou četnickou stanicí. Individuální návrat na ubytování (cca 45 km).

4.den

Pohodová cykloturistika z městečka LA LONDE LES MAURES podél členitého pobřeží přes prázdninová letoviska LE LAVANDOU a CAVALAIRE SUR MER. Možnost osvěžení a relaxace na některé z mnoha písečných plážiček s průzračně čistou vodou (cca 50 km). Zdatní cyklisté mohou zvolit o 15 km delší hřebenovou variantu s dech beroucími pohledy vedoucí po klikatých silničkách, které vyšplhají až 450 m vysoko nad hladinu moře. Individuální příjezd do kempu.

5.den

Přejezd autokarem do oblasti největšího říčního kaňonu v Evropě - GRAND CANYON DU VERDON, jehož hloubka dosahuje až 700 m. Panoramatická cesta na kolech po jižní nebo severní římse nabízející fantastické vyhlídky do nitra tohoto impozantního přírodního útvaru. Koupání v blankytně modrém jezeře LAC DE STE CROIX (možnost zapůjčení lodiček nebo šlapadel a nahlédnutí do nitra kaňonu) nebo návštěva půvabného městečka MOUSTIERS STE MARIE s tradiční výrobou fajánse. (cca 50 km). Návrat busem na ubytování.

6.den

Odjezd autobusem do FRÉJUS. Vyložení kol. Vyhlídková trasa vůní levandule protkaným pobřežím porostlým palmami, citrusy a další subtropickou flórou do ST. RAPHAEL a dále zalesněnými kopci Massif de l´Esterel s charakteristickými do červena zbarvenými skalami až do festivalového CANNES (cca 50 km). Návrat autokarem na ubytování.

7.den

Projížďka na kolech z místa ubytování, nejprve po cyklostezce podél moře do SAINTE MAXIME. Odtud mírným stoupáním do vesničky PLAN DE LA TOUR - centra zdejšího vinařství (možnost ochutnávky vína). Pokračování voňavou krajinou, po opuštěných cestách do městečka GRIMAUD se stejnojmenným hradem. (cca 40 km). Dojezd v sedle bicyklu až do kempu.

8.den

Volné dopoledne, odpočinek u moře. Odjezd v poledních hodinách. Noční přejezd.

9.den

Příjezd do Prahy v cca 7 hod.

 

Francouzska riviera 2 Francouzska riviera 3 Francouzska riviera 4 Francouzska riviera 5 Francouzska riviera 6 Francouzska riviera 7 Francouzska riviera 8 Francouzska riviera 9 Francouzska riviera 10 Francouzska riviera 11 Francouzska riviera 12 Francouzska riviera 13 Francouzska riviera 14 Francouzska riviera 15 Francouzska riviera 16 Francouzska riviera 17 Francouzska riviera 18 Francouzska riviera 19 Francouzska riviera 20 Francouzska riviera 21 Francouzska riviera 22 Francouzska riviera 23

Objednat zájezd

capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour