Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Cykloturistika > Autokarové > ITÁLIE - Jižní Tyrolsko - Dolomity (cykloturistika)
Dolomity 1

ITÁLIE - Jižní Tyrolsko - Dolomity (cykloturistika)

CYKLOTURISTIKA bez nočních přejezdů: Walchensee - Mittenwald - Toblach - Wolkenstein - Bolzano - Campitello - Val di Fassa - Rolle - Predazza - Val di Fiemme - Rosengarten

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-2.7.2024 - 7.7.202417 800 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
300 
  • příplatek za 1 lůžkový pokoj:   
3 300 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Rakovník, Praha, Beroun, Plzeň

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu klimatizovaným autokarem s WC, přepravu kol
  • 5x ubytování v hotelu 3* (2 lůžkové pokoje s TV, možností přistýlky a vlastním soc. zařízením)
  • 5x polopenzi
  • pobytovou taxu
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • jízdné za lanovku včetně přepravy kola (4. den): cca 25 €

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v 5.30 hod. Cykloturistika v Bavorsku. Nejprve podél fotogenického jezera WALCHENSEE, dále po cyklostezce mezi rozkvetlými loukami a pastvinami se siluetou nejvyšší německé hory Zugspitze do MITTENWALDU a na závěr podél řeky Isar na německo-rakouskou hranici (cca 45 km). Přejezd busem na ubytování k Brixenu.

2.den

Autokarem do olympijské CORTINY D´AMPEZZO, odtud po bývalém železničním svršku s úchvatnými výhledy na rozeklané skalní věže Dolomit do TOBLACHU. Pokračování pohodovou cyklostezkou údolím řeky Rienz do cíle v malebném BRUNECKU (cca 60 km). Návrat busem na ubytování.

3.den

Vyložení kol v lyžařském středisku WOLKENSTEIN. Vyhlídková jízda údolím jihotyrolských řezbářů VAL GARDENA po 10 km dlouhém úseku železnice opuštěné roku 1960. Pokračování asfaltkou vinoucí se uprostřed luk přes typickou vesničku LAJEN do šarmantního KLAUSENU s úzkými uličkami, vyhlášenými vinicemi a klášterem Säben na skalním ostrohu. Cesta do cíle v BOLZANU pak povede po cyklostezce projíždějící několika železničními tunely (cca 65 km). Návrat autokarem na ubytování.

4.den

Výjezd lanovkou z St. Ulrichu do nadmořské výšky 2 000 m Cykloturistika v oblasti SEISER ALM, na největší alpské louce provoněné vzácnými bylinami. Panoramatický sjezd panenským údolím DURON vklíněným mezi horské skupiny Rosengarten a Sassopiatto do turistického střediska CAMPITELLO. Odtud po nádherné cyklostezce údolím VAL DI FASSA vedoucí ve stopách legendárního běžeckého závodu Marcialonga ke skokanským můstkům v Predazzu (cca 50 km). Krátký přejezd busem na ubytování do Cavalese.

5.den

Přesun autokarem do průsmyku ROLLE (1 970 m). Projížďka atraktivní oblastí národního parku Paneveggio, pod majestátnými štíty horské skupiny Pale di San Martino do PREDAZZA a dále údolím VAL DI FIEMME až do hotelu (cca 45 km).

6.den

Výjezd autokarem do průsmyku KARER (1 745 m). Dech beroucí sjezd po lesních cestách a málo frekventovaných komunikacích s krásnými pohledy do údolí řeky EGA a na masiv ROSENGARTENU až do údolí řeky Eisack (cca 35 km). Příjezd do Prahy okolo půlnoci.

 

Dolomity2 Dolomity3 Dolomity4 Dolomity5 Dolomity6 Dolomity7 Dolomity8 Dolomity9

Objednat zájezd

capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour