Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
pleso

SLOVENSKO - Vysoké Tatry a Slovenský ráj - 2020!

AUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Bouzov - Štrbské pleso - Popradské pleso - Starý Smokovec - NP Slovenský ráj - Tatranská Lomnice - Skalnaté pleso - Belianská jeskyně...Termín 19.07.-25.07.2020 - SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6.30 hod. Prohlídka romantického hradu BOUZOV, který se stal kulisou řady historických filmů a pohádek. Navečer ubytování v Tatranské Lomnici.

2.den

Přejezd busem na ŠTRBSKÉ PLESO, do nejvýše položené tatranské osady se stejnojmenným jezerem, které se právem řadí mezi perly slovenské přírody. Pěší turistika s individuální volbou náročnosti. Lehká varianta měří od 6 do 10 km a vede po břehu jezera k Areálu snů se skokanskými můstky, kde začíná lanovka na PŘEDNÍ SOLISKO. Střední varianta pokračuje od spodní stanice lanovky k působivému vodopádu SKOK (cca 12 km). Zkušení turisté mohou absolvovat okruh přes Bystrou lávku (2 300 m) a Solisko. Alternativně vycházka k POPRADSKÉMU PLESU se symbolickým hřbitovem věnovaným obětem hor (cca 10 km). Návrat na ubytování.

3.den

Výjezd pozemní lanovkou ze STARÉHO SMOKOVCE na populární HREBIENOK. Možnost výběru z několika túr. Pohodlná trasa končí opět u horní stanice lanovky a je dlouhá pouze 6,5 km (Bilíkova chata - vodopády Studeného potoka - Rainerova chata - Zamkovského chata). Náročnější účastníci mohou zvolit výstup Malou Studenou dolinou k Téryho chatě, event. Velkou Studenou dolinou ke Zbojnické chatě a zpět. Obě varianty měří cca 12 km. Návrat na ubytování.

4.den

Výlet do okouzlujícího NP SLOVENSKÝ RÁJ známého svými roklinami a kaňony, které jsou zabezpečeny žebříky, stupačkami či jinými pomůckami. Průchod po části stezky "Prielom Hornádu" s možností výstupu Kláštorskou roklinou na Kláštorisko. Variantně turistika nejnavštěvovanější úžinou Suchá Belá s mnoha vodopády (cca 8-10 km). Návrat na ubytování.

5.den

Výjezd lanovkou z TATRANSKÉ LOMNICE na SKALNATÉ PLESO. Fakultativně až na Lomnický Štít (2 634 m) - druhou nejvyšší horu Slovenska s meteorologickou stanicí nebo na Lomnické sedlo. Pěší turistika. Lehká (cca 12 km): Zamkovského chata - Rainerova chata - údolí Studeného potoka - Tatranská Lesná - Tatranská Lomnica. Obtížnější (cca 17 km): sedlo Velká Svišťovka - Chata pri Zelenom plese - Dolina Kežmarskej Bielej vody - Tatranská Lomnica. Nocleh.

6.den

Celodenní program v BELIANSKÝCH TATRÁCH. Návštěva zajímavého muzea Ždiarsky dom instalovaného v typické horské dřevěnici zakončená svatebním obřadem. Z Bachledove doliny lanovkou k Chodníku korunami stromů s 32 m vysokou vyhlídkovou věží, odkud jsou okolní štíty vidět jako na dlani. Prohlídka BELIANSKÉ JESKYNĚ s bohatou krápníkovou výzdobou. Návrat na ubytování.

7.den

Odjezd zpět do ČR. Cestou návštěva muzea legendárních Olomouckých tvarůžků v Lošticích (možnost nákupu). Příjezd do Prahy v cca 19 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermínlůžko v pokoji bez balkonulůžko v pokoji s balkonem
20800119.7.2020 - 25.7.20209 900,00 Kč
LM 9 550,00 Kč
10 300,00 Kč
LM 9 950,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za nástup v Plzni:   
250 
 • sleva pro dítě 5-14,99 let na přistýlce:   
-1800 
 • sleva pro osoby starší 55 let:   
-300 
 • sleva pro osobu od 15 let na přistýlce:   
-500 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Kladno, Nové Strašecí, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem
 • 6x ubytování v hotelu Morava** v Tatranské Lomnici (2 lůžkové pokoje bez balkonu s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
 • 6x polopenzi
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • doporučená částka na vstupné a lanovky: cca 60 €

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné