Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
hegyko

MAĎARSKO - Hegykö - 2020!

AUTOKAROVÝ ZÁJEZD: Komorní termální lázně HEGYKÖ se nacházejí nedaleko rakouských hranic, jen pár kilometrů od Neziderského jezera (vzdálenost z Praha cca 400 km). Termální voda vyvěrající z hloubky 1 434 m je svým složením vhodná při léčbě nemocí pohybového aparátu. Vodní výpary vystupující z vodní hladiny pak mají blahodárný vliv na onemocnění respiračního systému. V době konání zájezdu budou v provozu následující bazény: termál I (venkovní) - teplota vody 36-38°C, termál II (venkovní) - teplota vody 26-28°C, termál krytý - teplota vody 36-38°C a wellness (krytý) - teplota vody 30-32°C. Součástí areálu je restaurace a několik stánků s občerstvením. Více informací o lázních najdete na https://hegyko.hu/cs/ nebo www.saratermal.hu. Termín: 08.05.-12.05.2020. SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 7 hod. V časných odpoledních hodinách příjezd do HEGYKÖ (vzdálenost Praha - Hegykö cca 400 km). Ubytování v hotelu cca 100 m od lázní. Relaxace v místních termálech (www.saratermal.hu). Lázeňský areál bude otevřen denně od 9.00 hod. do 19.00 hod. Součástí termální areálu je restaurace a několik stánků s občerstvením. Nocleh.

2.den

Odpočinek v lázních v místě pobytu. Nocleh.

3.den

Relaxace v lázních. Odpoledne Návštěva nedalekého zámku FERTÖD, přezdívaného maďarské Versailles (největší barokní zámek Maďarska s francouzskou zahradou vybudovaný knížetem Esterházym). Návrat do Hegykö. Koupání. Nocleh.

4.den

Dopolední prohlídka historické SOPRONE, střediska vinařství a bývalé římské pevnosti na tzv. Jantarové cestě. Možnost nákupů. Návrat na ubytování. Odpočinek v termálech. Nocleh.

5.den

Dopoledne odpočinek v lázních. Příjezd do Prahy v cca 21 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
2035018.5.2020 - 12.5.20206 990,00 Kč
LM 6 590,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za 4 večeře:   
1200 
 • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 
 • příplatek za nástup v Plzni:   
250 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

UBYTOVÁNÍ:

4x ubytování v hotelu Tornácos/Fertö *** (www.tornacos.hu) cca 100 m od termálních lázní (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, SAT-TV, trezorem a minibarem; připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi; hotelovým hostům je zdarma k dispozici wellness centrum zahrnující zážitkový bazén (31°C) s masážními tryskami a protiproudem, saunu a páru)

 

STRAVOVÁNÍ:

4x snídaně (bufet)

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • dopravu klimatizovaným autokarem
 • 4x ubytování v hotelu Tornácos/Fertö *** (www.tornacos.hu) cca 100 m od termálních lázní
 • (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, SAT-TV, trezorem a minibarem; připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi)
 • Hotelovým hostům je zdarma k dispozici wellness centrum zahrnující zážitkový bazén (31°C) s masážními tryskami a protiproudem, saunu a páru.
 • 4x snídani (bufet)
 • průvodce
 • lázeňský poplatek
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • cca 1 850 HUF/den s možností jednoho přerušení a vstup do zámku (cca 2 500 HUF)

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné