Aktuality

Úvod : Aktuality

2.1.2021 THAJSKO - KAMBODŽA 2021

chang

Vážení cestovatelé,

z důvodu přetrvávajících restriktivních opatření Thajského a Kambodžského království jsme bohužel nuceni zrušit veškeré zájezdy do těchto destinací plánované na leden - březen 2021. Pokud by došlo ke změně a tyto země se během zimy 2021 otevřely turistům, rádi pro Vás dovolenou v Thajsku či Kambodži zajistíme.  

Doufejme, že nejpozději v zimě 2022 budete moci opět relaxovat na romantických plážích ostrova Koh Chang a vydat se za poznáním do Kambodži, Myanmaru či Laosu.

Děkujeme za pochopení.

30.10.2020 ZÁJEZDY 2021

2021

Vážení cestovatelé,

zdravíme Vás v této nelehké době. Doufáme, že Vás koronavirus nepřipravil o živobytí, těšíte se pevnému zdraví a v duši chováte optimismus. Děkujeme za podporu a důvěru všem, kteří v uplynulé sezoně dobrovolně akceptovali voucher namísto vrácení uhrazené zálohy. Moc si toho vážíme.

Kdo by si na jaře pomyslel, jak zásadním způsobem a na dlouhou dobu ovlivní Covid naše životy.  Bohužel nacházíme se momentálně v období, kdy je těžké odhadnout co bude za 14 dnů, natož za půl roku. Poprvé v 30 leté historii naší cestovní kanceláře nebude proto vydán tištěný katalog zájezdů. Podrobnou nabídku na rok 2021, kterou plánujeme postupně doplňovat o další letecké poznávací zájezdy, najdete nově pouze na internetu.  

Novinkou pro všechny zákazníky je možnost bezplatného odstoupení od smlouvy a vrácení celé zálohy (hotově či bankovním převodem) do 3 měsíců před zahájením zájezdu. Nedojde-li ke zlepšení pandemické situace, můžeme být tato lhůta operativně posunuta až na 1 měsíc před odjezdem. Aniž byste se vystavili riziku případného stornopoplatku, můžete si tak svoji dovolenou naplánovat již nyní a navíc využít slevy za včasný nákup.

Věřme, že všechna opatření a restrikce co nejdříve skončí a budeme moci začít opět normálně dýchat a dělat to, co nás baví.

Držte se a buďte pozitivní pouze ve své mysli.  

Váš

Mamut tour


4.9.2020 BEZPLATNÉ STORNO 3 MĚSÍCE PŘED ODJEZDEM/ODLETEM

nula