Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Poznávací zájezdy > Letecké > KANADA - Národní parky
Kanada

KANADA - Národní parky

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: NP Revelstoke - NP Glacier - NP Yoho - Calgary - Lake Louise - Moraine Lake - Banff - NP Jasper - Icefields Parkway - Wells Gray - Whistler - Vancouver

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
-13.9.2024 - 27.9.202485 890 KčVyprodáno

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
18 910 
 • sleva pro 3. osobu na pokoji:   
-22 500 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • letenku Praha - Vancouver - Praha včetně odbaveného zavazadla
 • dopravu mikrobusy
 • 10x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením), 3x ubytování v apartmánech se 2 oddělenými ložnicemi (2 koupelny) a vybavenou kuchyňkou
 • 9x snídani (snídaně není v ceně: 3x Canmore, 1x Whistler; možnost přípravy snídaně na pokoji, k dispozici lednička, mikrovlnka, kávovar)
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • registraci eTA - 500 Kč (vyřizuje CK)
 • vstupné dle programu (cca 110 CAD + dalších 140 CAD stojí let hydroplánem)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

V cca 11:15 hod. odlet z Prahy přes Amsterdam do Vancouveru (přílet v cca 15.55 hod.). Ubytování v Langley (cca 30 km od letiště).

2.den

Průjezd OKANAGAN VALLEY - nejúrodnějším údolím Britské Kolumbie porostlým ovocnými sady a vyhlášenými vinohrady (degustace vína). Ubytování nedaleko města KELOWNA, které se díky příjemnému klimatu stalo jednou z nejrychleji se rozvíjejících aglomerací v Kanadě.

3.den

Průjezd NP MT. REVELSTOKE s rozkvetlými loukami a zrcadlícími se jezírky připomínajícími alpskou krajinu. Pokračování NP GLACIER, který je domovem více než 400 ledovců. Ubytování v městečku Golden obklopeném vysokými štíty hor.

4.den

Návštěva NP YOHO, půvabné krajiny působivých skalních stěn a vodopádů: 384 m vysoký vodopád Takakkaw (druhý nejvyšší v zemi), přírodní skvost Natural Bridge, Emerald Lake (Smaragrové jezero), vyhlídka na unikátní spirálový železniční tunel Canadian Pacific Railway, procházka podél kaňonu Johnston. Ubytování v Calgary.

5.den

Prohlídka CALGARY, moderní metropole provincie Alberta a centra zimních sportů (velkolepá zimní zahrada, Calgary Tower, Saddle Dome, olympijská vesnice…). Ubytování v Canmore.

6.den

Celodenní program v okolí turistického střediska BANFF, v dalším z vyhledávaných národních parků s úžasnou scenérií Skalistých hor v pozadí (jezero Minnewanka, kaskády Bow Falls, relaxace v termální vodě Banff Hot Springs, vycházka po turistických stezkách v blízkosti města). Návrat na ubytování.

7.den

Zastávka u okouzlujících jezer LAKE LOUISE a MORAINE LAKE. Pokračování do NP KOOTENAY. Procházka podél "Mramorového" kaňonu a k oranžově zbarveným jezírkům Paint Pots. Návrat na ubytování.

8.den

Odpočinek u magicky zbarveného jezera PEYTO LAKE - nejfotogenetičtějšího kanadského jezera. Panoramatická jízda NP JASPER, dech beroucí cestou ICEFIELDS PARKWAY s mnoha atraktivními zastávkami až ke slavnému ledovci Athabasca, po kterém turisty dopravují speciální "sněžné autobusy". Ubytování v Hintonu.

9.den

Krátké procházky NP JASPER v okolí stejnojmenného městečka. Návrat na ubytování.

10.den

Procházka úchvatným kaňonem MALIGNE. Přejezd ke stejnojmennému jezeru (možnost absolvování 2 příjemných turistických okruhů nebo zapůjčení kánoe či kajaku). Fotopauza s výhledem na majestátný MT. ROBSON (3 954 m). Vzpomínka na Terryho Foxe. Ubytování ve Valemountu.

11.den

Prohlídka provinčního parku WELLS GRAY, který je domovem více než 200 druhů ptáků a 50 savců. Zastávky u známých vodopádů Helmcken (čtvrtý nejvyšší v Kanadě padající z výšky 141 m), Spahat Falls 60 m vysoké) a Dawson Falls (90 m široké). Nenáročná turistika lesem, okolo peřejí a zpět podél Západního jezera. Ubytování v Kamloops.

12.den

Odjezd do lyžařského střediska WHISTLER - dějiště ZOH 2010. Procházka k vodopádům Nairn Falls. Ubytování ve Whistleru.

13.den

Přesun do VANCOUVERU, významného přístavu a centra západní Kanady (Stanley Park, parní hodiny ve čtvrti Gasstown, možnost letu hydroplánem nad městem). Cestou zastávka u vodopádu Shannon Falls a visuté lávky přes údolí Lynn. Ubytování poblíž letiště.

14.den

Dopolední program dle zájmu skupiny. Transfer na letiště a v cca 17.50 hod. odlet zpět do Evropy.

15.den

Přílet přes Amsterdam do Prahy v cca 17:45 hod.

 

CAN2 CAN3 CAN4 CAN5 CAN6 CAN7 CAN8 CAN9

Objednat zájezd

capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour