Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Poznávací zájezdy > Letecké > LAOS - THAJSKO - Koh Chang - 2025!
Laos1

LAOS - THAJSKO - Koh Chang - 2025!

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Bangkok - Luang Prabang - Kuang Si - Mekong - Pak Ou - Tad Sae - Vang Vieng - Poukham - Vientiane - Koh Chang
First minute

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
25660111.1.2025 - 27.1.202559 990 Kč
FM 58 490 Kč
Objednat

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • FIRST MINUTE při záloze 5 000 Kč/os., možnost bezplatného storna 3 měsíce před odletem, doplatek do 30% je splatný 3 měsíce před odletem; celkový doplatek je splatný 1 měsíc před zahájením zájezdu (akce platí do 30.6.2024):   
-1 500 
 • prohlídka Bangkoku:   
2 500 
 • vízum do Laosu:   
1 400 
 • příplatek za jednolůžkový pokoj:   
10 000 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • letenku Praha – Bangkok – Praha (Emirates; úsek Dubaj – Bangkok – Dubaj bude operován Airbusem A380) včetně odbaveného zavazadla
 • letenku Bangkok – Luang Prabang a Vientiane – Bangkok včetně odbaveného zavazadla
 • dopravu klimatizovaným minibusem
 • trajekt na Koh Chang a zpět
 • 14x ubytování v hotelu 3*/4* (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením)
 • 14x snídani
 • průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • vstupné v Laosu: cca 45 USD
 • vízum do Laosu: 1 400 Kč (vyřizuje CK)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

V cca 15.30 hod. odlet z Prahy přes Dubaj do Thajska (letecká společnost Emirates, čekání na přestupu cca 3 hod.).

2.den

Přílet do thajské metropole BANGKOKU v cca 13.00 hod. Ubytování. Volné odpoledne. Možnost návštěvy večerního města. Nocleh.

3.den

V cca 14 hod. odlet do laoského LUANG PRABANGU (UNESCO). Ubytování v centru tohoto rozkošného městečka na břehu Mekongu, nejdelší řeky jihovýchodní Asie.

4.den

Dopoledne výlet ke kaskádovým vodopádům KUANG SI padajícím z výšky cca 60 m do průzračných lesních jezírek (možnost koupání). Prohlídka LUANG PRABANGU, bývalého hlavního města země s úchvatnou atmosférou a jedinečnou „mozaikou“ tradiční dřevěné a francouzské koloniální architektury (Wat Xieng Thong – elegantní chrám s devítistupňovou střechou sahající až k zemi, který se právem řadí mezi mistrovská díla buddhistického stavitelství 16. stol.; Královský palác z počátku 20. stol postavený ve francouzském stylu; Wat Sene Souk Haram - alias chrám 100 000 pokladů...). Návrat na ubytování.

5.den

Půldenní vyhlídková plavba lodí po MEKONGU ke známé jeskyni PAK OU, posvátnému místu vyzdobenému stovkami soch a sošek Buddhy. Cestou zastávka v laoské vesnici známé produkcí místní „whisky“. Odpoledne výlet k fotogenickým vodopádům TAD SAE, přírodnímu skvostu s vodou přetékající přes vápencové schody do tyrkysově zbarvených tůní lákajících k osvěžení. Návrat do Luang Prabangu. Pozorování západu slunce z kopce Phu Si vypínajícího se přímo z historického centra města a vyzdobeného 24 m vysokou stúpou That Chomsi. Návštěva večerního trhu nebo posezení v některé z roztomilých hospůdek. Nocleh.

6.den

Přejezd scénickou horskou silnicí do rozlehlé krasové oblasti s vápencovými skalními homolemi porostlými tropickou vegetací. Ubytování v turistickém středisku VANG VIENG plném barů zavírajících až v pozdních nočních hodinách. Podvečerní idylická procházka mezi rýžovými políčky podél řeky Nam Song. Nocleh.

7.den

Fakultativní vyhlídkový let balonem nad místní malebnou krajinou (cena: cca 150 USD/os. - nutné objednat dopředu). Návštěva působivé jeskyně POUKHAM, která je jednou z mnoha desítek zpřístupněných podzemních prostor této populární oblasti. Přesun do Vientiane, ležícího na břehu Mekongu nedaleko hranic s Thajskem. Nocleh.

8.den

Prohlídka VIENTIANE - hlavního města Laosu (zlatem pokrytá stúpa Pha Tat Luang - jeden ze symbolů země; chrám Wat Si Saket s více než 2 000 soch Buddhy různých velikostí; oblouk vítězství Patuxai vybudovaný na památku bojovníků padlých v průběhu 2. světové války a během bojů za nezávislost na Francii). Odpoledne odlet do BANGKOKU. Nocleh.

9.den

Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajského zálivu, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Klong Prao. Coconut Beach Resort s 2 bazény se nachází v upravené zahradě přímo na břehu moře (www.coconutkohchang.com). Jedná se o pokoje superior pool view nebo pokoje typu villa (další typy pokojů za příplatek – více info v CK).

10.-15.den

Pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti zábavy a aktivit (trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech s potápěním a šnorchlováním na korálových útesech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a směnárny.

16.den

Odpoledne transfer na letiště v Bangkoku. Fakultativně prohlídka Bangkoku (poslední noc na Koh Changu nahradí nocleh v Bangkoku). Zažijete neopakovatelnou atmosféru pulsujícího velkoměsta plnou barev, vůní i zvuků útočících na všechny lidské smysly. Program: Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), čínská čtvrť, královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy, oběd, výlet lodí po řece Chao Phraya, chrám Wat Pho (socha ležícího Buddhy)...

17.den

V cca 2.00 hod. v noci odlet zpět do ČR. Přílet přes Dubaj do Prahy v cca 13.00 hod. (čekání na přestupu cca 3 hod.)

 

Objednat zájezd

capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour