Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Poznávací zájezdy > Letecké > SAE - Dubaj - Abu Dhabí - Sharjah
Dubaj

SAE - Dubaj - Abu Dhabí - Sharjah

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Dubaj - Sharjah - Abu Dhabí
First minute

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
24220117.11.2024 - 24.11.202435 480 Kč
FM 34 780 Kč
Objednat

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • FIRST MINUTE při záloze 5 000 Kč/os., možnost bezplatného storna 4 měsíce před odletem, doplatek do 30% je splatný 3 měsíce před odletem; celkový doplatek je splatný 1 měsíc před zahájením zájezdu (akce platí do 30.6.2024):   
-700 
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj:   
8 400 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • letenku Praha - Dubaj - Praha včetně odbaveného zavazadla
 • dopravu klimatizovaným autokarem
 • 7x ubytování v hotelu**** (2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)
 • 7x snídani
 • pobytovou taxu
 • místního a českého průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění
 • vstupné dle programu: viz. program zájezdu + cca 80 USD
 • "spropitné" pro řidiče busu a místního průvodce: cca 15 USD
 • Burj Khalifa: 1.600,- Kč/os. - vstup na nejvyšší budovu světa v předprodeji. Doporučujeme absolvovat! Nutno objednat předem rovnou i se zájezdem!
 • Pouštní safari: 1.600,- Kč/os. - odpoledne odjezd terénními džípy 4x4 do pouště. Jízda pouští ve stylu Rallye Dakar, fotopauzy v písečných dunách. V beduínském táboře projížďka na velbloudech, ukázka břišního tance, možnost vyzkoušet vodní dýmku. Po západu slunce tradiční arabská večeře barbeque. Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Doporučujeme!
 • Marina Dhow Cruise 1.500,- Kč/os. večeře na lodi při plavbě nasvětlenou oblastí Dubai Mariny s okolními mrakodrapy.

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odlet z Prahy do DUBAJE v cca 09.20 hod. Transfer do dubajského hotelu, zde ubytování na 5 nocí.

2.den

Přejezd do starobylé čtvrti Al Fahidi (dříve Bastakia), kde se nacházejí domy starých perských obchodníků s charakteristickými, tzv. větrnými věžemi (předchůdci klimatizace). Poté exteriéry DUBAJSKÉHO MUZEA ve 200 let staré pevnosti Al Fahidi Fort (muzeum je stále ještě v rekonstrukci). Dále přejedeme tradiční dřevěnou lodí "Abra" (vodní taxi) přes Dubai Creek do starého města - do čtvrti Deira, kde zažijete exotické vůně na Spice Souq (trh s kořením) a navštívíme jeden z největších zlatých trhů na světě - Gold Souq. Výjezd na vyhlídku The Frame neboli "Rám obrazu" - odtud je vidět na jedné straně stará Dubaj a na druhé ta moderní. Koupání a relax na pláži La Mer. Moderní hotel Burj Al Arab (exteriéry).

3.den

Emirát Sharjah - návštěva rozsáhlého Muzea islámské civilizace. Čekají Vás však i mnohé další zajímavosti tohoto emirátu (Koránové náměstí, obrazová galerie, pevnost, mešity, souk s ovocem, zeleninou a masem ad.). Odjezd na Pouštní Safari s večeří (fakultativní výlet) nebo osobní volno.

4.den

Fotozastávka u nově postaveného Muzea budoucnosti. Zabeel Palace (fotozastávka, z dálky pohled na palác dubajského šejka). Nákupní centrum s umělou sjezdovkou Mall of the Emirates. Odpoledne koupání a odpočinek na pláži. Fakultativně plavba s naším průvodcem večerní Dubají.

5.den

Dubai Miracle Garden - "Dubajská zahrada zázraků" s více než 100 miliony květů, uspořádaných v záhonech i květinových sochách. Příjezd k největšímu nákupnímu centru světa - Dubai Mall. Návštěva nejvyšší budovy světa - Burj Khalifa (828 m) - výtahem do 124. patra do výšky 452 m na venkovní vyhlídkovou plošinu s úžasným pohledem na celé město (při dobré viditelnosti až na vzdálenost 95 km). Vstup na věž je nutné objednat předem zároveň se zájezdem (jinak na místě za cca 2.400,- Kč!). Volno (největší akvárium s rejnoky a žraloky, největší cukrárna světa, nákupy, káva, večeře), ve večerních hodinách představení fontány Dubai Fountain. Tančící fontána přímo před nejvyšším mrakodrapem světa Vás za soumraku a potmě naprosto okouzlí.

6.den

Výjezd na vyhlídku na nové výškové budově s názvem Palm Tower, zeshora budete mít celý umělý poloostrov THE PALM JUMEIRAH "jako na dlani". Cesta vlakem monorailem po palmovém ostrově. Fotozastávka na ostrově Blue Waters Island s výhledem na Dubai Marinu a nějvětší vyhlídkové kolo na světě. Přejezd do ABU DHABI, ubytování na 2 noci. V Abu Dhabi, hlavním městě SAE, budete oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Přejezd do skanzenu Heritage Village. Koupání a odpočinek na pláži La Corniche v centru města.

7.den

Příjezd na Yas Island, kde se jezdí závod Formule 1. Navštívíte jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě - mešitu Sheika Zayeda, kterou si prohlédneme také uvnitř.

8.den

Cestou z Abu Dhabí do Dubaje navštívíme muzeum LOUVRE ABU DHABI. Naproti Louvru si prohlédneme nově otevřenou atrakci - Abrahamic Family House - místo, kde se v harmonii setkává islám, židovství i křesťanství v podobě mešity, synagogy a kostela. Odlet zpět do ČR. Předpokládaný přílet zpět do Prahy v cca 23.20 hod.

9.POZNÁMKA:

Upozorňujeme, že při cestě do SAE nesmí být v cestovním pase izraelské vízum nebo vstupní razítko do Izraele!

10.POZNÁMKA:

Možnost bezplatného storna 4 měsíce před odletem.

 

Objednat zájezd

capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour