Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Poznávací zájezdy > Letecké > THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang
Ayutthaya 1

THAJSKO - Bangkok-Kwai-Ayutthaya-Koh Chang

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Bangkok - trh na kolejích - plovoucí trh - Kwai - NP Sai Yok - NP Erawan - Sangkhlaburi - Tham Krasae - Ayutthaya - Koh Chang - Pattaya...PRŮVODKYNĚ: Zuzana Suttnerová
Hledá se ŽENA

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncenaObjednat
2464019.11.2024 - 24.11.202453 000 KčObjednat

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za 1 lůžkový pokoj:   
8 500 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

UBYTOVÁNÍ:

13x ubytování v hotelu (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením; 2 noci v NP Sai Yok bez klimatizace)

 

STRAVOVÁNÍ:

13x snídani, 3x oběd, 2x večeři

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Bangkok - Praha (Emirates) včetně odbaveného zavazadla
  • dopravu klimatizovaným minibusem včetně trajektů
  • 13x ubytování v hotelu (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením; 2 noci v NP Sai Yok bez klimatizace)
  • 13x snídani, 3x oběd, 2x večeři
  • vstupné dle programu (s výjimkou fakultativního výletu na slonech a fakultativních výletů na Pattaya a Koh Changu)
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • vízum do Thajska (předpokládá se bezvízový styk)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

V cca 15.30 hod. odlet z Prahy přes Dubaj do Thajska (čekání na přestupu cca 3,5 hod.).

2.den

Přílet do Bangkoku v cca 12.45 hod. Transfer do hotelu. Volné odpoledne. Možnost návštěvy večerního města. Nocleh.

3.den

Prohlídka BANGKOKU - "Města andělů", jak je také někdy více než 8 milionové hlavní město Thajského království přezdíváno. Zažijete zde neopakovatelnou atmosféru pulsujícího velkoměsta plnou barev, vůní i zvuků útočících na všechny lidské smysly: Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), čínská čtvrť, královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy, výlet lodí po řece Chao Phraya a jejích kanálech, chrám Wat Pho (socha ležícího Buddhy). Přejezd na ubytování do Amphawa. Večer výprava lodičkou za světluškami. Nocleh.

4.den

Zastávka na MAEKLONG - neobvyklém trhu "na kolejích", kde během pár vteřin a několikrát denně musejí prodejci odstranit z železniční trati pergoly a pultíky se zbožím, aby tudy mohla projet mnohatunová vlaková souprava. Takovou podívanou nikde jinde nespatříte. Přitom se nejedná pouze o show pro turisty. Nakupovat sem chodí i místní, neboť k mání je zde vše, od čerstvých ryb, zeleniny, ovoce až po oblečení. Projížďka po kanálech na vyhledávané plovoucí trhy DAMNOEN SADUAK, kde trhovci plující na malých lodičkách naložených nejrůznějšími produkty vytvářejí atmosféru pulzujícího vodního tržiště. Zastávka na vzorně udržovaném hřbitově v KANCHANABURI s ostatky téměř 7 000 spojeneckých vojáků, kteří se podíleli na výstavbě "železnice smrti". Procházka po slavném železničním mostu přes řeku KWAI. Ubytování ve stylovém "plovoucím" hotelu uprostřed NP SAI YOK. V podvečer výlet na voru k vodopádu a koupání. Nocleh.

5.den

Návštěva úchvatných vodopádů ERAWAN, které padají v sedmi kaskádách tropickým lesem, jež je součástí stejnojmenného národního parku. Možnost osvěžení v některém z křišťálově čistých jezírek. Odpoledne fakultativní projížďka na slonech. Návrat na ubytování.

6.den

Relaxace v termálních pramenech HIN DAD objevených za 2 sv. v japonskými vojáky. Příjezd do ospalého městečka SANGKHLABURI zasazeného uprostřed krásné přírody, na břehu přehrady Khao Laem nedaleko hranic s Barmou (Myanmarem). Výlet lodičkou ke třem částečně zatopeným chrámům, které stejně jako původní monské vesnice pohltila voda velkolepého vodního díla. Procházka po unikátním, cca 400 m dlouhém dřevěném mostě, který je nejdelším v celém Thajsku. Ubytování.

7.den

V ranních hodinách účast na působivém průvodu během kterého skupina mnichů prochází městem, aby posbírala almužny od místních obyvatel i zvědavých turistů, kteří mohou milodary zakoupí v přilehlých stáncích. Krátká vyhlídková jízda vlakem po dřevěném mostě THAM KRASAE - nejatraktivnější části nechvalně proslulé trati, při jejíž výstavbě přišlo v nelidských podmínkách o život více než 100 000 dělníků a zajatců. Ubytování v Ayutthaya.

8.den

Prohlídka bývalé thajské metropole AYUTTHAYA, archeologického komplexu s množstvím khmérských chrámů (Wat Phra Si Sanphet, Vihan Mongonbophit, Wat Na Pramen, Wat Chaiwattanaram). Ubytování v Bangkoku.

9.den

Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajského zálivu, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté bujnou vegetací. Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Coconut Beach Resort se nachází v udržované zahradě přímo na břehu moře.

10.-13.den

Pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…)

14.den

Odjezd do populárního letoviska PATTAYA, proslulého svými go-go bary a nočním životem. Ubytování v odpoledních hodinách. Možnost nákupů. Fakultativně zhlédnutí vyhlášené travesti show. Večerní procházka "vykřičenou" čtvrtí. Nocleh.

15.den

Odpočinek u hotelového bazénu, nákupy nebo fakultativní výlet do zahrady NONG NOOCH. Jedná se o rozhlehlý tropický park vybudovaný po vzoru francouzských Versailles. Součástí návštěvy je představení thajských tanců, bojového umění a sloní show. Alternativně návštěva MILLION YEARS STONE PARKU (skalní zahrady s řadou vzácných rostlin; miliony let staré zkameněliny rostlin; 200 let staré bonsaje; nádrže s krokodýly; krokodýlí show a různá představení se zvířaty). V pozdních večerních hodinách transfer na letiště.

16.den

Odlet z Bangkoku v 2.00 hod. Přílet přes Dubaj do Prahy v cca 13 hod. (čekání na přestupu cca 3 hod.)

 

Objednat zájezd

capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour