Vyhledat zájezd

Najděte si svůj zájezd

Úvod > Další služby a informace >

Základní informace

Základní informace

ZÁKLADNÍ INFORMACE

- záloha ve výši 2 000 Kč/os. je splatná do 7 kalendářních dnů ode dne uzavření smlouvy o zájezdu (u leteckých zájezdů  je požadována záloha 5 000 Kč/os.), doplatek do 30% celkové ceny je splatný 3 měsíce před zahájením zájezdu

- možnost bezplatného odstoupení od smlouvy a vrácení uhrazeného zálohy více jak 3 měsíce před odjezdem/odletem
- doplatek je nutné uhradit nejpozději 30 dnů před zahájením zájezdu
- nejdéle 7 dnů před začátkem zájezdu zašle CK podrobné pokyny a informace týkající se zájezdu
- všeobecné smluvní podmínky, včetně stornopodmínek, jsou součástí smlouvy o zájezdu
- všechny ceny v katalogu jsou stanoveny za osobu v Kč a nezahrnují vstupné do památkových objektů a turistických atrakcí (není-li uvedeno jinak)

- v naší kanceláři v Berouně přijímáme platby jak v hotovosti, tak prostřednictvím platebních karet VISA a Mastercard

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Cestovní pojištění ani pojištění storna není zahrnuto v ceně zájezdu. Doporučujeme Vám sjednat si u nás komplexní cestovní pojištění od pojišťovny UNIQA (viz menu cestovní pojištění)

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Odjezdová místa autokarových zájezdů naleznete u každého zájezdu. Případný příplatek za dopravu z některých odjezdových míst je uveden v závorce za názvem města nebo pod heslem příplatky. Svoz z těchto míst na hlavní odjezdové místo může být zajištěn osobním autem či mikrobusem. Nástup na trase je možný po dohodě s CK. Letecké zájezdy jsou odbavovány na letišti Václava Havla v Praze.

  

ZASEDACÍ POŘÁDEK V BUSE

Zasedací pořádek je sestavován podle věku účastníků zájezdu a data podpisu smlouvy o zájezdu. V rámci možností je přihlíženo k požadavkům klientů.

 

INDIVIDUÁLNÍ KLIENTI

 

Klientům, kteří cestují sami a chtějí ušetřit příplatek za 1 lůžkový pokoj nabízíme možnost doobsazení zbylého lůžka na pokoji jiným klientem. Pokud se toto lůžko nepodaří obsadit, uhradí náklady na 1 lůžkový pokoj CK. Tato nabídka platí jen pro autokarové poznávací, relaxační a sportovní zájezdy. Pro zájemce o letecké zájezdy s požadavkem na doobsazení dvoulůžkového pokoje jiným účastníkem jsme na webových stránkách zřídili menu „Hledá se spolucestující“, kde uveřejňujeme zájezdy, na které evidujeme samotného muže nebo samotnou ženu.

 

 

 

MAMUT TOUR s. r. o.

Havlíčkova 10, 266 01 Beroun - Město
: 43763057, DIČ: CZ43763057

Tel.: 311 622 632, 311 610 799
Pohotovostní kontakt mimo pracovní dobu: 603 435 672
E-mail: info@mamut-tour.cz

PRACOVNÍ DOBA

PO - PÁ: 8.30 - 16.30 hod.

 

Facebook
Sledujte novinky na účtu CK Mamut Tour